Domů : Přípony souborů : Format .x_t

.x_t soubor

Typ souboru :Parasolid Model Part File

Vývojář Siemens PLM Software
Kategorie Soubory CAD
Formát Text

Co je to soubor X_T?

Soubor X_T je soubor modelového dílu vytvořený programem Parasolid, geometrickým modelovacím programem CAD. Obsahuje data 3D modelu, jako je geometrie, topologie a barva. Soubory X_T jsou navrženy jako standardní exportní formát pro sdílení modelů Parasolid CAD.

Více informací

Soubory X_T jsou používány standardem, edice Translators a Bodyshop Parasolid a používají se místo starších verzí souborů XMT_TXT a XMP_TXT. Soubory X_T se ukládají v textovém formátu a lze je exportovat a importovat pomocí řady dalších programů CAD. Soubory X_T mohou být také uloženy v binárním formátu v souborech .X_B , které jsou méně běžné než soubory X_T.

Programy, které otevírají X_T soubory
Windows
Adobe Acrobat
Autodesk Fusion 360
Autodesk Inventor
Kubotek USA KeyCreator
Linux
Adobe Acrobat
Siemens PLM Software Parasolid
Macintosh
Adobe Acrobat
Autodesk Fusion 360

O X_T souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .x_t a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Parasolid Model Part File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Nevím, jak jsem se sem dostal, ale chtěl jsem vám poděkovat za informace o příponě .x_t. Vypadá to na velmi působivý typ souboru pro práci s modely Parasolid. Jaké využití se mu dává v průmyslu? Chápu jejich možnosti pro geometrické modelování, ale zajímalo mě, jak je mohou různé podniky začlenit pro své výrobky. Protože nevlastním software Siemens PLM, zkusil jsem otevřít soubor, který jsem stáhl pomocí Autodesk Fusion. Bylo by zajímavé zkusit je upravit v jiném softwaru a prozkoumat možnosti tohoto formátu.