Domů : Přípony souborů : Format .x

.x soubor

Typ souboru 1:DirectX Model File

Vývojář Microsoft
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text

Co je to soubor X?

3D obrazový soubor používaný technologií DirectX, který se často používá pro vykreslování 3D grafiky ve hrách; mohou obsahovat specifikace pro sítě, textury, animace a objekty; lze exportovat pomocí zásuvných modulů DirectX SDK pro 3ds Max a Maya nebo s vlastními exportéry pro programy jako Blender a DeleD.

Programy, které otevírají X soubory

Typ souboru 2:Lex Source Code File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.X druhá možnost

Zdrojový kód napsaný v programovacím jazyce Lex (standardní lexikální analyzátor pro Unix); mohou být zpracovány pomocí nástroje lex, který je součástí většiny distribucí Unixu, aby se vytvořil program C; výstup je často zapsán do souboru s názvem "lex.yy.c."

Více informací

Soubory zdrojového kódu Lex používají častěji rozšíření .L .

Programy, které otevírají X soubory
Windows
Flex for Windows
Linux
Lex

O X souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .x a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Lex Source Code File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Nevím, jak jsem se sem dostal, ale chtěl jsem vám poděkovat za informace o příponě .x_t. Vypadá to na velmi působivý typ souboru pro práci s modely Parasolid. Jaké využití se mu dává v průmyslu? Chápu jejich možnosti pro geometrické modelování, ale zajímalo mě, jak je mohou různé podniky začlenit pro své výrobky. Protože nevlastním software Siemens PLM, zkusil jsem otevřít soubor, který jsem stáhl pomocí Autodesk Fusion. Bylo by zajímavé zkusit je upravit v jiném softwaru a prozkoumat možnosti tohoto formátu.