Domů : Přípony souborů : .wrypt Soubor

.wrypt Přípona souboru

Typ souboruPanwrypter Depleted Storage Volume File

Vývojář Entropic
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.WRYPT číslo volby

Soubor WRYPT je soubor vyčerpaného úložného prostoru vytvořený společností Panwrypter, program používaný k zabezpečení digitálních souborů a jejich ochraně před neoprávněnými uživateli, včetně počítačových zločinců. Obsahuje vyčerpaná data pro soubor nebo složku umístěnou na konkrétním webu, který byl chráněn programem Panwrypter.

Více informací

Panwrypter chrání vaše soubory restrukturalizací (vyčerpáním) dat v souborech a ukládáním částí dat do více souborů úložného prostoru (soubory WRYPT) na různých místech. Soubory mohou být uloženy v online úložišti nebo fyzickém webu. K datům v zabezpečeném souboru lze přistupovat pouze znovusestavením souborů úložného objemu (soubory WRYPT) z každého umístění pomocí Panwrypter. Tato metoda zabezpečení ztěžuje soubory.

POZNÁMKA: Data v souboru WRYPT jsou nelineární, nesekvenční data, která lze obnovit pouze pomocí Panwrypter.

Programy, které otevírají WRYPT soubory

O WRYPT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wrypt a jak ji otevřít.

Typ souboru Panwrypter Depleted Storage Volume File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře