Domů : Přípony souborů : Format .wpb

.wpb soubor

Typ souboru 1:openCanvas 1.1 Image

Vývojář Portalgraphics
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor WPB?

Obrázek vytvořený pomocí openCanvas 1.1, bezplatná verze softwaru pro kreslení openCanvas před jeho komercializací; často používá se pro ukládání anime kreseb a dalších digial umění.

Více informací

openCanvas umožňuje uživatelům zaznamenávat události tahu kresby používané k vytvoření obrázků WPB a poté je přehrávat v softwaru. Soubory událostí pro openCanvas 1.1 používají příponu .WPE .

POZNÁMKA: openCanvas nyní používá pro kreslené obrázky soubory .OCI .

Programy, které otevírají WPB soubory

Typ souboru 2:Windows Phone Device Manager Backup File

Vývojář Windows Phone Device Manager
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.WPB druhá možnost

Záložní soubor vytvořený Správcem zařízení Windows Phone, program třetích stran, který se používá pro správu mobilních zařízení se systémem Windows Phone; mohou zahrnovat aplikace, kontakty, zprávy a další telefonní informace; slouží k obnovení dat zařízení.

Více informací

POZNÁMKA: Správce zařízení Windows Phone vyžaduje instalaci Zune a Windows Phone SDK. Zune je multimediální aplikace společnosti Microsoft pro Windows.

Programy, které otevírají WPB soubory
Windows
Windows Phone Device Manager

O WPB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wpb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Windows Phone Device Manager Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.