Domů : Přípony souborů : Format .win

.win soubor

Typ souboru 1:FoxPro Window Settings

Vývojář N/A
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor WIN?

Obsahuje definice a stavy okna FoxPro; slouží k zálohování nastavení okna; lze obnovit pomocí příkazu OBNOVIT OKNO

Programy, které otevírají WIN soubory

Typ souboru 2:Windows Backup File

Vývojář Microsoft
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.WIN druhá možnost

Zálohování systémového souboru systému Windows; obnoví původní soubor, pokud je odstraněn nebo poškozen; Program Windows Restore může během procesu obnovení systému odkazovat.

Programy, které otevírají WIN soubory
Windows
Used by the system as a data recovery file if needed

O WIN souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .win a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Windows Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, kamaráde. Děkuji, že jste mi svým článkem pomohl pochopit účel přípony souboru .win. Kamarád mi řekl, že kdybych někdy potřeboval pomoc s nějakým podivným formátem, že mám navštívit vaše stránky. Nemýlil se, protože je tam spousta podrobností, které mi při práci s nimi pomohly. První z nich je, jak pomáhají jako záloha pro některý ze systémových souborů Windows. Viděl jsem mnoho lidí, kteří měli potíže při snaze obnovit své informace poté, co se soubory poškodily. Část, která hovoří o tom, že neexistují žádné programy, které by je mohly otevřít, ale jsou spíše používány systémem jako obnovení dat, je snadno pochopitelná. Pokračujte v dobré práci! Rád jsem si to celé přečetl.