Domů : Přípony souborů : Format .wb2

.wb2 soubor

Typ souboru 1:Webshots Picture File

Vývojář Threefold Photos
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor WB2?

Obrazový formát vytvořený a používaný aplikací Webshots Desktop Connect, program, který umožňuje uživatelům prohlížet, organizovat a sdílet obrázky; obsahuje obrázek uložený ve vlastním formátu Webshots.

Více informací

Soubory WB2 používají Webshots k prohlížení, ukládání a sdílení obrázků pro účely tapety a spořiče obrazovky. Přípona souboru WB2 nahradila příponu souboru .WB1 .

Programy, které otevírají WB2 soubory

Typ souboru 2:Corel Quattro Pro File

Vývojář Corel
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.WB2 druhá možnost

Soubor vytvořený programem Quattro Pro, tabulkovým programem, který je součástí sady Corel WordPerfect Office; obsahuje tabulky, grafy, výpočty, skripty; běžně používané pro osobní finance nebo úkoly související s kanceláří.

Více informací

Soubory WB2 mohou být převedeny do tabulek aplikace Microsoft Excel v mnoha verzích aplikace Excel. Grafy, výkresy a objekty OLE však pravděpodobně nebudou správně převedeny.

Příponu souboru WB2 používá Quattro Pro Windows 6.0.

Programy, které otevírají WB2 soubory
Windows
Microsoft Excel
Corel Quattro Pro

O WB2 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wb2 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Corel Quattro Pro File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.