Domů : Přípony souborů : .w3d Soubor

.w3d Přípona souboru

Typ souboruAdobe Shockwave 3D File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.W3D číslo volby

Soubor používaný programem Adobe Director, program používaný pro tvorbu interaktivního multimediálního obsahu pro web, disky CD a disky DVD; ukládá 3D scénu a / nebo animaci, která byla exportována z programu 3D modelování od jiných výrobců a poté importována do aplikace Adobe Director pro publikování online.

Více informací

Soubory W3D mohou být začleněny do filmového projektu Adobe Director (soubor .DIR ) nebo odkazováno na multimediální aplikaci Shockwave, která byla publikována na webu. Hrají se s přehrávačem Adobe Shockwave Player, který byl nahrazen přehrávačem Adobe Flash Player.

POZNÁMKA: Intel a Macromedia (získané společností Adobe Systems) společně vytvořily formát W3D. Byl navržen tak, aby umožňoval nástrojům pro 3D modelování třetích stran exportovat 3D scény a poté je streamovat na webu pomocí aplikace Shockwave Player.

Programy, které otevírají W3D soubory
Windows
Adobe Director
Macintosh
Adobe Director
Adobe Shockwave Player

O W3D soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .w3d a jak ji otevřít.

Typ souboru Adobe Shockwave 3D File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře