Domů : Přípony souborů : Format .w01

.w01 soubor

Typ souboru 1:Yamaha SY Series Wave File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor W01?

Soubor zvukových vln uložený syntezátorem série Yamaha SY, například SY99 nebo SY85; může být také použit samplerem TX16W, který typicky ukládá soubory s příponou .TXW .

Programy, které otevírají W01 soubory

Typ souboru 2:Samsung Recovery File

Vývojář Samsung
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.W01 druhá možnost

Soubor W01 je záložní datový soubor vytvořený softwarem Samsung Recovery, program, který je dodáván s počítači Samsung pro zálohování a obnovu dat. Obsahuje částečnou zálohu počítačového systému, který může být obnoven, pokud jsou přítomny všechny ostatní potřebné záložní soubory.

Více informací
___ categories_name71 ___ Záložní soubory ______ categories_text71 ___

Kategorie záložních souborů obsahuje jednotlivé zálohy souborů a soubory související se zálohovacím softwarem. Jednotlivé záložní soubory jsou často generovány automaticky softwarovými programy. Záložní soubory zálohy zahrnují přírůstkové zálohy a úplné zálohy systému.

______ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name64 ___ Zvukové soubory ______ categories_text64 ___

Kategorie zvukové soubory obsahuje komprimované a nekomprimované zvukové formáty, které obsahují data tvaru vlny, která lze přehrávat pomocí softwaru pro přehrávání zvuku. Tato kategorie také obsahuje soubory MIDI, hudební partitury a soubory zvukových projektů, které obvykle neobsahují zvuková data.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ extension_description30128 ___

Soubor zvukových vln uložený syntezátorem série Yamaha SY, například SY99 nebo SY85; může být také použit samplerem TX16W, který typicky ukládá soubory s příponou %li_nk% .

______ extension_text30128 ___ ______ extension_common30128 ___ ______ extension_description30129 ___

Soubor W01 je záložní datový soubor vytvořený softwarem Samsung Recovery, program, který je dodáván s počítači Samsung pro zálohování a obnovu dat. Obsahuje částečnou zálohu počítačového systému, který může být obnoven, pokud jsou přítomny všechny ostatní potřebné záložní soubory.

______ přípony_text30129 ___

Soubory W01 jsou umístěny v adresáři SamsungRecovery. Soubory jsou uloženy v proprietárním formátu a lze je otevřít a obnovit pouze pomocí softwaru Samsung Recovery, který byl použit k jejich vytvoření.

POZNÁMKA: Program Samsung Recovery byl původně označen jako řešení pro obnovu, ale změněn na verzi Recovery s vydáním verze 6, který následoval verzi 5.6.

______ extension_common30129 ___

user1.w01 - Název záložního souboru, který obsahuje stavovou zálohu. Další soubor bude pojmenován user1.w02, pak user1.w03 a tak dále.

init.w01 - Název zálohy, která obsahuje tovární obrázek (dříve nazývaný počáteční obrázek), což je slouží k obnovení původního továrního firmwaru a nastavení počítače.

_______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______závazky_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17542 ___
 • Otevře soubory Cal3D
 • Poskytuje jednoduché rozhraní
 • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což jsou soubory Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

_______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ _______zobrazení_produktu produktu 17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ _______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ ______ product_main_features21884 ___ ______ product_text21884 ___ _______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ _______zobrazení_produktu_2009 ___ ______ product_text20094 ___ ______ product_main_features15373 ___
 • Otevřete více než 290 formátů médií a zapište více než 135 zvukových formátů
 • Vytvořte si vlastní zvuky, které jsou kompatibilní s různými syntetizátory
 • Zachování kvality zvuku s podporou až 32bitových vzorků dat s plovoucí desetinnou čárkou
 • Převod zvukových souborů ze syntetizátorů, sledovačů a mobilních telefonů
______ product_text15373 ___

FMJ-Software Awave Studio je víceúčelový audio nástroj dostupný pro Windows XP a novější. Může přehrávat, upravovat, vytvářet a konvertovat různé audio formáty. Vzhledem k tomu, že podporuje mnoho zvukových formátů, je běžně používán pro převod zvukových souborů.

Program Awave Studio podporuje velké množství zvukových formátů. Dokáže číst více než 290 zvukových formátů a může zapisovat více než 135 zvukových formátů, včetně formátů ze syntetizátorů, sledovačů a mobilních telefonů.

Tento program umožňuje manipulovat se soubory při zachování kvality zvuku až 32 vzorkování dat s plovoucí desetinnou čárkou. Má také vestavěný vysoce kvalitní software syntezátor pro vytváření vlastních zvuků.

FMJ-Software Awave Studio je skvělý nástroj pro nadšence počítačového zvuku. Chcete-li převést nebo použít téměř jakýkoli zvukový formát, je tento program určen pouze pro vás.

Aktualizováno: 25. března 2014

_______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Notepad je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

___
Společné W01 názvy souborů

user1.w01 - Název záložního souboru, který obsahuje stavovou zálohu. Další soubor bude pojmenován user1.w02, pak user1.w03 a tak dále.

init.w01 - Název zálohy, která obsahuje tovární obrázek (dříve nazývaný počáteční obrázek), což je slouží k obnovení původního továrního firmwaru a nastavení počítače.

Programy, které otevírají W01 soubory

O W01 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .w01 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Samsung Recovery File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.