Domů : Přípony souborů : .vvv Soubor

.vvv Přípona souboru

Typ souboruVirtual Volumes View Catalog

Vývojář N/A
Kategorie Databázové soubory
Formát N/A

.VVV číslo volby

Soubor VVV obsahuje katalog vytvořený programem VVV (Virtual Volumes View), což je program, který se používá k katalogizaci obsahu vyměnitelných svazků, například disků DVD a CD, a souborů a složek v adresáři. Uloží index souborů a složek naskenovaných z vyměnitelného disku nebo adresáře. Soubory VVV také obsahují metadata o složkách a souborech, která umožňuje jejich vyhledávání uživatelem.

Více informací

Soubor VVV otevřený ve formátu VVV (Zobrazení virtuálních svazků) 1.3

VVV (Virtuální zobrazení svazků) se nejčastěji používá pro katalogizaci vyměnitelných svazků ale je také užitečný pro archivaci souborů a složek z místního počítače. Při katalogizaci svazku program vytvoří soubor VVV k uložení obsahu svazku. Pomocí programu můžete také rychle vyhledat obsah svazku uloženého v souboru VVV.

Chcete-li vytvořit soubor VVV v programu VVV, vyberte Soubor → Nový ... nebo klepněte na ikonu Nový dokument .

Chcete-li otevřít soubor VVV v programu VVV, vyberte Soubor → Otevřít ... nebo klepněte na ikonu Otevřít složku.

Programy, které otevírají VVV soubory

O VVV soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vvv a jak ji otevřít.

Typ souboru Virtual Volumes View Catalog, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře