Domů : Přípony souborů : Format .vpe

.vpe soubor

Typ souboru :Photoshop Vanishing Point Export File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor VPE?

Soubor vytvořený v rozšířené verzi aplikace Adobe Photoshop, profesionální aplikace pro úpravu grafiky; ukládá roviny mizejícího bodu, které byly specifikovány designérem na 2D obrazu; lze importovat do After Effects, který spojuje 2D obraz do různých obrazů reprezentovaných rovinami.

Více informací

Únikové body se používají pro určení 3D geometrie 2D obrazu, například umístění rovin na obrázek, kde se díváte přes tunel nebo na silnici mimo obzor. Po importu do After Effects můžete přidat osvětlení nebo jiné efekty, které způsobí, že původní 2D obraz bude vypadat trojrozměrně.

Chcete-li importovat soubor VPE do After Effects, zvolte Soubor → Import → Úběžný bod (.vpe ) .... Chcete-li vytvořit soubor VPE v aplikaci Photoshop Extended, vyberte příkaz Filtr → Úběžný bod ..., nakreslete tvar rovin a poté v okně Úběžný bod vyberte možnost Exportovat po následných efektech.

Programy, které otevírají VPE soubory
Windows
Adobe After Effects
Macintosh
Adobe After Effects

O VPE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vpe a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Photoshop Vanishing Point Export File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.