Domů : Přípony souborů : .vmdl Soubor

.vmdl Přípona souboru

Typ souboruValve Source 2 Model File

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Text

.VMDL číslo volby

Soubor VMDL je soubor modelu vytvořený nástrojem Editor modelu, který je součástí nástrojů nástroje Valve DOTA 2 Workshop Tools, což je sada nástrojů používaných k přizpůsobení hry v systému DOTA 2. Obsahuje informace o modelu v prostém textu, který popisuje znak nebo objekt, který Soubory VMDL jsou zkompilovány do binárních souborů VMDL_C v Editoru modelů, které jsou pak použity v DOTA 2.

Více informací

Soubory VMDL byly představeny s vydáním zdroje Source 2. Soubory nahradily soubory .MDL . Soubor VMDL je vytvořen ze souboru mesh uloženého v souboru .FBX , .OBJ nebo .DMX . Chcete-li to provést, otevřete Editor modelů, vyberte Soubor → Nový soubor VMDL ze sítě a vyberte síť. Po výběru sítě se vytvoří soubor VMDL a pojmenuje se stejným názvem jako síť. Soubor mesh sample.fbx [/] se například stane souborem [f] sample.vmdl.

Programy, které otevírají VMDL soubory

O VMDL soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vmdl a jak ji otevřít.

Typ souboru Valve Source 2 Model File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře