Domů : Přípony souborů : Format .vic

.vic soubor

Typ souboru 1:ViziGen Code Import Mappings File

Vývojář ViziGen
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to soubor VIC?

Obsahuje mapování importu, které používá ViziGen, program pro vývoj softwaru pro generování zdrojových kódů pro libovolný programovací jazyk; řídí, jak jsou informace z nástroje pro modelování UML importovány do ViziGenu.

Programy, které otevírají VIC soubory
Windows
ViziGen

Typ souboru 2:VICAR Image

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.VIC druhá možnost

Obraz vytvořený ve formátu VICAR (Video Image Access and Retrieval), který byl původně vyvinut pro zobrazovací data planetárních misí; obsahuje záhlaví ASCII textu a jeden nebo více obrázků uložených jako záznamy binárních dat; nejvíce obyčejně známý pro ukládání zachycených obrazů od planetárních misijních systémů.

Více informací

Snímky VICAR byly navrženy pro planetární kosmickou sondu JPL (Jet Propulsion Laboratory). Oni byli používáni během sedmdesátých lét a osmdesátých lét pro následující mise: Mariner 9 k Marsu, Mariner 10 k Merkuru a Venuše, Voyager k vnějším planetám. \ T a astronomické aplikace.

Programy, které otevírají VIC soubory
Windows
Newera Graphics Converter Pro
XnViewMP
IMG2PNG
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

O VIC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vic a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru VICAR Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.