Domů : Přípony souborů : Format .veg

.veg soubor

Typ souboru 1:VEGAS Video Project

Vývojář MAGIX
Kategorie Video soubory
Formát N/A

Co je to soubor VEG?

Soubor VEG je video projekt vytvořený profesionálním editorem videa a aplikací pro tvorbu disků. Obsahuje časovou osu se zvukovými a video stopami, přechody, textovým obsahem, speciálními efekty a odkazy na projektová média, jako jsou video a audio soubory používané projektem.

Více informací

VEG soubor otevřený v MAGIX VEGAS Pro 16

VEGAS využívá VEGAS především pro ukládání projektů, ale také pro šablony a archivů (formát souboru VEG zůstává stejný). Použití souboru VEG jako šablony umožňuje uživatelům zachovat stejná nastavení napříč různými projekty. Použitím souboru VEG jako archivu můžete uložit zálohy projektů, které můžete otevřít později. Zvolte Soubor → Export → VEGAS Archiv projektu pro uložení projektu pro účely archivace.

Dokončené projekty VEGAS mohou být sdíleny online přímo z VEGAS. Lze je také exportovat do různých formátů digitálního videa, včetně .AAF (Pro Tools nebo Media Composer), .PRPROJ (Premiere nebo After Effects) a .FCPXML (Final Cut Pro X).

POZNÁMKA: Software VEGAS byl dříve vyvinut společností Sony, než byl v roce 2016 pořízen společností MAGIX.

Programy, které otevírají VEG soubory
Windows
MAGIX VEGAS

Typ souboru 2:Vue Vegetation file

Vývojář E-on Software
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.VEG druhá možnost

3D scénický soubor používaný aplikací E-on Vue, modelovací prostředí a prostředí; ukládá modely zařízení, které mohou být začleněny do scény Vue; lze použít pro generování fraktálů rostlin na terénu nebo jiné krajiny.

Programy, které otevírají VEG soubory
Windows
E-on Vue
Macintosh
E-on Vue

O VEG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .veg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Vue Vegetation file, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.