Domů : Přípony souborů : Format .tcr

.tcr soubor

Typ souboru 1:Psion Series 3 eBook File

Vývojář Psion Teklogix
Kategorie eBook soubory
Formát Binary

Co je to soubor TCR?

eBook vytvořený ve formátu TCR, který byl původně používán staršími přístroji Palmion 3, vyvinutými v 90. letech; ukládá text eKnihy a formátování v proprietárním formátu používaném interně zařízením Psion.

Více informací

Soubory TCR lze stále prohlížet s některými čtečkami mobilních zařízení, jako je ReadManiac, MicroReader, ReadM a FBReader. Mohou být také prohlíženy na stolním počítači pomocí aplikace Caliber, čtečky elektronických knih pro různé platformy.

Programy, které otevírají TCR soubory
Windows
Calibre
Cool Reader
Linux
Calibre
Cool Reader
Android
Cool Reader
Macintosh
Calibre
Cool Reader

Typ souboru 2:TouchMagix Creative Suite Published File

Vývojář TouchMagix Media
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.TCR druhá možnost

Dokument publikovaný aplikací TouchMagix Creative Suite, program používaný pro úpravy aplikací, které jsou rozmístěny na interaktivních lidských pohybových systémech TouchMagix; uloženy v proprietárním formátu a mohou být spuštěny pouze v přehrávači TouchMagix Creative Player.

Více informací

Soubory TCR se používají pro ukládání maket nazývaných "kreativy" pro klienty. Tyto kreativy umožňují klientům vyzkoušet aplikaci pomocí pohybu myši namísto lidského pohybu, takže mohou testovat program před jeho nasazením na plnou interaktivní stěnu nebo zobrazení.

Soubory TCR jsou vytvořeny z .TED soubory.

Programy, které otevírají TCR soubory

O TCR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tcr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TouchMagix Creative Suite Published File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.