Domů : Přípony souborů : Format .studio

.studio soubor

Typ souboru :Silhouette Studio Document

Vývojář Silhouette America
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor STUDIO?

Soubor STUDIO je designový projekt vytvořený firmou Silhouette Studio, což je program, který se používá k návrhu položek, které lze řezat elektronickým řezacím strojem Silhouette. Obsahuje design, který může zahrnovat tvary, obrázky, text, čáry, barvy, přechody, vzory a efekty. Soubory STUDIO také ukládají nastavení stránky návrhu, nastavení řezu a registrační značky.

Více informací

Soubor STUDIO otevřít v aplikaci Silhouette Studio 3

Soubor STUDIO byl primárním souborem spojeným s verzemi 1 a 2 aplikace Silhouette Studio. Kdybyste vytvořili a uložili projekt návrhu, byl soubor STUDIO výchozím formátem použitým k uložení návrhu.

Nicméně s vydáním verze 3 Silhouette Studio byl soubor STUDIO nahrazen souborem .STUDIO3 . Soubor STUDIO je stále podporován verzí 3 aplikace Silhouette Studio. Návrh můžete také uložit jako soubor STUDIO, i když to může ponechat některé pokročilé funkce neuložené.

Programy, které otevírají STUDIO soubory

O STUDIO souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .studio a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Silhouette Studio Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.