Domů : Přípony souborů : Format .sto

.sto soubor

Typ souboru :PRO100 3D Interior Design Project

Vývojář Ecru Software
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor STO?

Projektový soubor (nebo scéna) nábytku a interiérového designu vytvořený programem PRO100, uživatelsky příjemný softwarový program pro navrhování interiérů pokojů s okamžitou 3D vizualizací; návrhy vytvořené softwarem lze snadno vytisknout.

Programy, které otevírají STO soubory
Windows
Ecru Software PRO100

O STO souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sto a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PRO100 3D Interior Design Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré ráno! Jsem čtenář na stránce, která hovoří o účelu přípony souboru .sto. Dělat online kurz interiérového designu nebyl nejlepší nápad. Raději je mám fyzicky s profesorem, který mi může pomoci, pokud mám nějaké pochybnosti. Začínám používat Ecru Software PRO100 k vytvoření několika návrhů. Abych byl upřímný, nejsem největším fanouškem tohoto programu, ale práci odvede. Chtěl jsem si zjistit více, jestli k němu existují i jiné alternativy, bohužel se tak nestalo. Rád jsem se však dočetl, že proces tisku nebude tak náročný, jak jsem si myslel. 3D vizualizace, kterou nabízejí, také není tak špatná. Jen tak dál!