Domů : Přípony souborů : .ssl Soubor

.ssl Přípona souboru

Typ souboru1Fallout Script

Vývojář Bethesda Softworks
Kategorie Game Files
Formát Text

Co je to SSL soubor?

Skript napsaný pro Fallout 1 & 2, dvě videohry v post-apokalyptickém otevřeném světě videohry série; obsahuje informace, které řídí existenci znaků NPC, dialog mezi znaky, chování objektu mapy a další prvky hry.

Více informací

Soubory SSL jsou umístěny ve složce "skripty" ve vašem adresáři her. Aby soubor mohl hru používat, musí být soubor SSL zkompilován do souboru .INT . Editor skriptů Fallout můžete použít ke kompilaci souborů SSL. Po kompilaci skriptu bude mít soubor INT stejný název jako SSL, ze kterého je kompilován (např. Example.ssl se stane example.int).

POZNÁMKA: SSL je také zkratkou pro Secure Sockets Vrstva. Soubory SSL používané programem Fallout 1 a 2 jsou však určeny pro herní skripty a nikoli pro vrstvy Secure Sockets Layers.

Programy, které otevírají SSL soubory

Typ souboru2Sunlight ScanLibrary File

Vývojář Nicolaudie
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.SSL číslo volby 2

Soubor vlastností svítidel vytvořený společností Sunlite Suite, sada nástrojů pro řízení počítačových systémů osvětlení; specifikuje geometrii, pohyb, tvary vyzařování světla (gobo) a další vlastnosti svítidla; může být jeden z několika typů světel zahrnutých v celkové světelné show.

Více informací

Soubory SSL lze upravovat pomocí programu ScanLibrary, programu pro úpravy svítidel, který je součástí sady Sunlight Suite.

POZNÁMKA: Formát .SSL2 nahradil formát SSL. Soubory SSL můžete upgradovat na soubory SSL2 pomocí Sunlite Suite 2.

Programy, které otevírají SSL soubory

O SSL soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ssl a jak ji otevřít.

Typ souboru Sunlight ScanLibrary File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře