Domů : Přípony souborů : Format .sqlite

.sqlite soubor

Typ souboru :SQLite Database File

Vývojář SQLite
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

Co je to soubor SQLITE?

Databáze vytvořená pomocí systému SQLite, samostatného integrovaného systému správy databází (DBMS); ukládá data do tabulek, které mohou obsahovat více polí a datových typů; lze přistupovat pomocí SQL příkazů pomocí libovolného systému, který podporuje SQLite.

Více informací

Knihovna SQLite je volně dostupná a je podporována více programy a programovacími jazyky. Soubory SQLITE jsou rozpoznány infrastrukturou společnosti Autodesk a geoprostorovými produkty.

Programy, které otevírají SQLITE soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
SQLite
Aryson SQLite Database Recovery
Autodesk AutoCAD Map 3D 2018
Linux
SQLite
Sqliteman
MapGuide Open Source
Macintosh
Autodesk AutoCAD
SQLite
SQLite Database Browser
iOS
Firas Moussa phpwin

O SQLITE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sqlite a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SQLite Database File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Začal jsem používat SQLite pro výuku programování a nedávno jsem si všiml, že se mi na pevném disku hromadí soubory .sqlite. Rozhodl jsem se o nich vygooglit něco víc a našel jsem váš článek. Děkuji, že vedete tak kompletní rejstřík o tom, co jsou tyto soubory zač! Zdá se mi skvělé, že tyto typy souborů jsou k dispozici vývojářům pro vytváření databází pro jejich aplikace. Předpokládám, že jsou užitečné pro zpracování obrovských objemů dat a organizaci databází. Zajímavé bylo také přečíst si o jejich podpoře všemi druhy platforem. Zdá se, že jde o skvělý způsob údržby databází bez ohledu na použitý programovací jazyk. Děkuji za všechny informace o jeho využití! Pošlu tento článek svému profesorovi, abych se ho na něj zeptal více. S pozdravem