Domů : Přípony souborů : Format .sparsebundle

.sparsebundle soubor

Typ souboru :Mac OS X Sparse Bundle

Vývojář Apple
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

Co je to soubor SPARSEBUNDLE?

Formát obrazu disku Macintosh zavedený v Mac OS X 10.5 Leopard; založeno na formátu .SPARSEIMAGE , ale je složeno z „pásem“ namísto jednotlivých souborů; obsahuje mountable adresáře uložené v 8 MB kousky.

Více informací

Chcete-li vytvořit nový soubor řídkého svazku, klepněte na tlačítko "Nový obrázek" v nástroji Disk Utility. V rozevírací nabídce Formát obrazu vyberte možnost „Řídký obraz svazku disků“.

POZNÁMKA: V systému Mac OS 10.5 používají FileVault i Time Machine formát SPARSEBUNDLE. FileVault používá k zabezpečení domovského adresáře šifrované řídké svazky. Time Machine vytváří řídké svazky a zálohuje pouze 8 MB kousky, které se změnily od poslední zálohy.

Programy, které otevírají SPARSEBUNDLE soubory
Macintosh
Apple Disk Utility
Apple DiskImageMounter

O SPARSEBUNDLE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sparsebundle a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Mac OS X Sparse Bundle, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den, autore. Protože jsem našel soubor s příponou .sparsebundle, bylo mi jasné, že o něm musí existovat nějaká stránka s informacemi. Váš článek o něm byl přesně to, co jsem hledal. Všechny formáty souborů vytvořené společností Apple mají jedinečné vlastnosti. Překvapilo mě, že obsahují připojitelné adresáře uložené v 8MB kouscích. Bylo by zajímavé vědět, proč to tak bylo navrženo. Existují podobné formáty s většími možnostmi kusů? Děkuji za příklady uvedené v části "Další informace". Je jasné, že počítače Mac mají pro ně mnoho využití. Zkusím je otevřít pomocí programu Disk Utility. Jsem zvyklý kontrolovat, kolik místa mi na něm zbývá, takže to nebude nijak obtížný úkol. Díky, člověče.