Domů : Přípony souborů : Format .sme

.sme soubor

Typ souboru 1:Samsung Mobile Backup File

Vývojář Samsung
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor SME?

Soubor pro malé a střední podniky je záložní soubor vytvořený zálohovacími programy společnosti Samsung, například Kies a Smart Switch. Ukládá archiv záložních dat pro váš mobilní telefon, který obsahuje krátké textové zprávy (SMS) a poznámky. Soubory malých a středních podniků jsou podobné záložním souborům .SBU .

Více informací

Software Samsung Kies je dodáván s telefony Samsung. Soubor SME lze zobrazit v aplikaci Kies a importovat do mobilního zařízení Samsung podporovaného aplikací Kies. Samsung Smart Switch je také k dispozici pro obnovu a zálohování dat v mobilních telefonech Samsung. Smart Switch je k dispozici pro systémy Windows, MacOS a Android.

Programy, které otevírají SME soubory
Windows
Samsung Kies
Android
Samsung Smart Switch Mobile
Macintosh
Samsung Kies
Samsung Smart Switch

Typ souboru 2:SmartEncryptor Encrypted File

Vývojář Smart Soft
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.SME druhá možnost

Šifrovaný soubor vytvořený programem Smart Soft SmartEncryptor, aplikací pro šifrování a dešifrování souborů a složek; obsahuje zabezpečený soubor, který lze zobrazit pouze při dešifrování v programu SmartEncryptor zadáním hesla.

Více informací

Chcete-li soubor zašifrovat, a proto nahradit stávající příponu rozšířením pro malé a střední podniky, vyberte kartu Šifrovat, klepněte na položku Přidat soubory, přejděte do souboru, klepněte na tlačítko OK, zadejte a potvrďte heslo, které chcete pro svůj MSP Klikněte na položku Šifrovat, vyberte umístění pro uložení, pojmenujte soubor a klepněte na tlačítko Uložit.

Chcete-li soubor s malými a středními podniky dešifrovat, vyberte kartu „Dešifrovat“, klepněte na tlačítko Procházet, přejděte do souboru, klepněte na tlačítko Otevřít, zadejte své heslo, vyberte cílovou složku pro dešifrovaný soubor a klepněte na tlačítko OK.

POZNÁMKA: Smart Soft SmartEncryptor již není k dispozici ke stažení.

Programy, které otevírají SME soubory
Windows
Smart Soft SmartEncryptor

O SME souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sme a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SmartEncryptor Encrypted File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím tě, kamaráde. Děkuji za informace o tom, co znamená přípona souboru .sme. Zajímalo mě, v jakém formátu generují soubory Samsung své zálohy. Teď už vím, že to tyto soubory dělají v programech jako Kies a Smart Switch. Nevíš, který z nich je lepší nebo nejvíce doporučovaný ostatními uživateli? Další otázka, která mě napadla, je, jaké jsou hlavní rozdíly mezi soubory záloh SBU a tímto formátem. Je skvělé, že soubory SME umí zálohovat i zprávy a poznámky. WhatsApp moc nepoužívám, takže mi to přišlo opravdu dobré. Nejlepší je také zjištění, že všechny programy, které s nimi pracují, jsou zdarma. Jen tak dál, chlape!