Domů : Přípony souborů : Format .sldprt

.sldprt soubor

Typ souboru :SolidWorks Part File

Vývojář Dassault Systemes
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

Co je to soubor SLDPRT?

Soubor SLDPRT je 3D obrazový formát používaný CAD softwarem SolidWorks. Obsahuje 3D objekt nebo "část", které mohou být kombinovány s jinými částmi do jednoho souboru ( .SLDASM ).

Více informací

Soubory SLDPRT se obvykle otevírají pomocí SolidWorks. Lze je však zobrazit také pomocí prohlížeče SolidWorks eDrawings Viewer, Autodesk Fusion 360 a Adobe Acrobat 3D nebo Acrobat Pro 9 nebo novější.

Programy, které otevírají SLDPRT soubory
Windows
Adobe Acrobat
Dassault Systemes SolidWorks eDrawings Viewer
Autodesk 3ds Max
Dassault Systemes SolidWorks
Autodesk Fusion 360
Autodesk Inventor
FreeCAD
Linux
Adobe Acrobat
FreeCAD
Macintosh
Adobe Acrobat
Dassault Systemes SolidWorks eDrawings Viewer
Dassault Systemes SolidWorks
Autodesk Fusion 360
FreeCAD

O SLDPRT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sldprt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SolidWorks Part File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Jako student strojírenství jsem obeznámen s programem SolidWorks a jeho aplikacemi pro 3D modelování. Konstrukce jednotlivých dílů a jejich pozdější sestavení je jednou z hlavních výhod souborů .sldprt. Přesto jsem si nikdy nedokázal představit, jak univerzální mohou soubory .sldprt být. Nejprve jsem je zkusil otevřít pomocí výchozího softwaru SolidWorks a viděl jsem svůj díl připravený k úpravám. Zkusil jsem je však otevřít také pomocí softwaru Autodesk Fusion 360 a Adobe Acrobat 3D a viděl jsem, že i v těchto "běžných" softwaru mohu díly vizualizovat. Domnívám se, že to je výhoda při práci s klienty na projektech, které vyžadují 3D modelování; díky možnosti ukázat jim díly na softwaru, který již mají stažený ve svých počítačích.