Domů : Přípony souborů : Format .scn

.scn soubor

Typ souboru 1:OpenTTD Scenario File

Vývojář OpenTTD
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor SCN?

Herní soubor používaný OpenTTD, open source následným projektem Transport Tycoon; uloží scénář hry, který definuje výchozí podmínky pro mapu, kterou uživatel přehraje; mohou zahrnovat krajinu, budovy, města, koleje a další funkce.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory SCN jsou také použity v původním transportním Tycoonu.

Programy, které otevírají SCN soubory

Typ souboru 2:Age of Mythology Scenario File

Vývojář Microsoft
Kategorie Game Files
Formát Binary

.SCN druhá možnost

Soubor scénářů používaný věkem Mythology, strategická hra v reálném čase, kde se hráči účastní mytologických kampaní ovládáním armád a jednotek; obsahuje mapu kampaně s terénem, jednotkami, výchozími místy pro hráče a podmínkami vítězství.

Více informací

Soubory SCN ukládají předinstalovaný a vlastní obsah scénáře. Jsou nalezeny ve složce "scénář" v zařízeních Age of Mythology. Vlastní scénáře lze vytvořit v editoru scénářů Age of Mythology.

Společnost Microsoft Age of Empires také používá soubory SCN.

Programy, které otevírají SCN soubory

Typ souboru 3:Pinnacle Studio Scene File

Vývojář Pinnacle Systems
Kategorie Video soubory
Formát N/A

.SCN třetí možnost

Obsahuje informace o více scénách v rámci jednoho videosouboru; používá Pinnacle Studio k popisu scén a určení, kdy začínají a končí; obvykle uloženy spolu se souborem .AVI se stejným názvem souboru.

Více informací

Soubory SCN mohou také otevřít programy DVdate a ImageGrab Paula Glagly.

Programy, které otevírají SCN soubory
Windows
Pinnacle Studio
DVdate
ImageGrab

Typ souboru 4:SimCity Scenario File

Vývojář Maxis
Kategorie Game Files
Formát N/A

.SCN čtvrtá možnost

Obsahuje výchozí scénář projektu SimCity; zahrnuje různé typy budov, silnic, mostů a informací o terénu; používá SimCity 2000, také známý jako SC2K.

Programy, které otevírají SCN soubory

Typ souboru 5:TreePaint Image

Vývojář TreePaint Software
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.SCN pátá možnost

Obrazový soubor vytvořený programem TreePaint Plus, program, který se používá k vytváření tiskových návrhů pro photoengraving, procesy sítotisků a další typy tiskových médií; podporuje 256 barevných, 65 536 barevných nebo 24bitových formátů true color; mohou obsahovat informace o oddělení barev a sítotisku; používá se pro textilní a módní řešení.

Programy, které otevírají SCN soubory

Typ souboru 6:Orbiter Scenario File

Vývojář Martin Schweiger
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.SCN šestá možnost

Datový soubor používaný programem Orbiter, programem pro procházení a simulaci volného místa; používá se pro vytváření automatizovaných prostorových simulací; zahrnuje informace o kosmickém scénáři, trase cestování v prostoru, úhly kamery a prostorovém prostředí; ve formátu prostého textu.

Programy, které otevírají SCN soubory
Windows
Orbiter

Typ souboru 7:TD Scan Data File

Vývojář Technology Design
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.SCN sedmá možnost

Soubor SCN je datový soubor vytvořený programem TD Scan, softwarovou sadou, která slouží k prohlížení, analýze a vytváření zpráv o ultrazvukových datech. Obsahuje sken ultrazvukových dat z průmyslových komponent, jako jsou svary potrubí, výkovky a odlitky, a svary tlakových nádob.

Více informací

TD Scan se používá k monitorování a analýze výkonu průmyslových zařízení, jako jsou jaderné elektrárny. Nabízí sběr dat v reálném čase, sledování videa a funkci Time-of-Flight-Diffraction (ToFD), Pulse Echo a schopnosti mapování koroze. Program ukládá prohledávání do souboru SCN, který se používá pro úplné skenování nebo pro rozdělené skenování, které lze spojit, když je velikost dat příliš velká. vyberte Soubor → Otevřít soubor skenování.

Programy, které otevírají SCN soubory

O SCN souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .scn a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TD Scan Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Jako vývojář her znám soubory .scn jako formáty scénářů. Přesto jsem nečekal, že je mnoho her skutečně používá k ukládání svých aktiv. Je osvěžující vidět, že se dá použít jako obousměrný formát; umožňuje hráčům ukládat svá data a vývojářům předvádět své úrovně. Díky vašemu článku jsem se dozvěděl více o tom, jak se v různých případech používají a jak nemusí být vidět. Nevěděl jsem však, že je lze použít k ukládání dalších multimediálních dat, jako jsou obrázky nebo videa. Mohli byste vytvářet aktiva pomocí softwaru, jako je TreePaint, a později je použít ve hrách, jako je SimCity? Děkuji za všechny skvělé informace. Jsem si jistý, že budoucí vývojáři si rádi přečtou tuto stránku, aby se o tomto rozšíření dozvěděli více.