Domů : Přípony souborů : Format .sci

.sci soubor

Typ souboru 1:Scilab Script

Vývojář Scilab Enterprises
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor SCI?

Soubor SCI je skript používaný programem Scilab, numerickým výpočtovým programem s otevřeným zdrojovým kódem. Obsahuje více funkcí Scilab, které lze spustit příkazem exec.

Více informací

Soubor SCI můžete vytvořit pomocí editoru Scilab. Když provedete příkazy v souboru SCI, funkce se načtou do prostředí Scilab, ale program je nespustí. Soubor SCI je podobný souboru .SCE , protože oba jsou používány programem Scilab, který obsahuje více příkazů. Soubor SCE však může obsahovat i spustitelné příkazy, nikoli pouze funkce Scilab.

Programy, které otevírají SCI soubory
Linux
Scilab

Typ souboru 2:ColoRIX Graphics Image

Vývojář ColoRIX
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.SCI druhá možnost

Bitmapový obraz používaný aplikací ColoRIX, obrazovou aplikací MS-DOC vyvinutou společností RIX Software v 80. a 90. letech; obsahuje bitmapovou grafiku, která podporuje 256 barev a rozlišení 320 x 200; může být také vidět s příponou .RIX .

Programy, které otevírají SCI soubory
Windows
XnViewMP
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

O SCI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sci a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ColoRIX Graphics Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.