Domů : Přípony souborů : Format .scad

.scad soubor

Typ souboru :OpenSCAD Script

Vývojář OpenSCAD
Kategorie Soubory CAD
Formát Text

Co je to soubor SCAD?

CAD soubor vytvořený OpenSCAD, bezplatný CAD modelovací program; uloženy ve formátu prostého textu a obsahují syntaxi zapsanou v jazyce OpenSCAD; specifikuje geometrii a umístění objektu; slouží k vykreslení různých návrhů 2D a 3D CAD.

Programy, které otevírají SCAD soubory
Windows
FreeCAD
Linux
FreeCAD
OpenSCAD
Macintosh
FreeCAD

O SCAD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .scad a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru OpenSCAD Script, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Děkujeme, že jste se zmínili o příponě souboru .scad. Již nějakou dobu používám OpenSCAD, protože je zdarma. Přesto jsem chtěl vědět, zda mohu soubory vytvořené tímto softwarem otevřít pomocí jiného programu. Moc vám děkuji za váš článek! Nevěděl jsem, že většina mých návrhů je uložena v textovém formátu. Zajímalo by mě, zda to pomáhá šetřit místo ... Každopádně, jak vidím, není moc možností, z čeho vybírat, co se týče softwaru. Je to pochopitelné, protože soubory jsou vytvářeny pomocí jazyka OpenSCAD a vyžadují sestavení balíčku. Existují i jiné CAD programy a rozšíření, které takto fungují? Zdá se mi to trochu nadstandardní, ale určitě to má své výhody. Děkuji vám za zprávu.