Domů : Přípony souborů : .sc2ma Soubor

.sc2ma Přípona souboru

Typ souboruStarCraft 2 Map Data File

Vývojář Blizzard Entertainment
Kategorie Game Files
Formát Binary

.SC2MA číslo volby

Mapový informační soubor používaný StarCraft II: Wings of Liberty, strategická hra v reálném čase; obsahuje data pro hru online; slouží k stahování a ukládání mapových dat pro online hry Blizzard's Battle.net.

Více informací

Soubory S2MA jsou uloženy ve formátu Blizzard .MPQ . Můžete proto přejmenovat jejich příponu na ".mpq" a otevřít je libovolným extraktorem nebo editorem MPQ. Soubory S2MA mohou obsahovat různá mapová data, například nastavení, spouštěče, informace o verzi, lokalizační text, grafiku a další informace.

V systémech Windows Vista a Windows 7 jsou soubory S2MA umístěny v podadresářích tohoto adresáře: [user] AppData Lokální Blizzard Entertainment Battle.net Cache

V systému Mac OS X se nacházejí v podadresářích následujícího adresáře: [user] / Shared / Blizzard / Battle .net / Cache /

Programy, které otevírají SC2MA soubory
Windows
Blizzard StarCraft 2
StormLib Library
Linux
StormLib Library
mpq-tools
Macintosh
Blizzard StarCraft 2
StormLib Library
MPQ Extractor
MPQKit

O SC2MA soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sc2ma a jak ji otevřít.

Typ souboru StarCraft 2 Map Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře