Domů : Přípony souborů : Format .sbsar

.sbsar soubor

Typ souboru :Substance Archive

Vývojář Allegorithmic
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor SBSAR?

Soubor SBSAR je archiv vytvořený programátorem Allegorithmic Substance Designer, což je program používaný k vytváření materiálů pro použití ve 3D obsahu, jako jsou animace, speciální efekty a videohry. Obsahuje 3D materiál, jako je beton, koberec, sklo, mramor, ocel, břidlice, železo, kov, dřevo a sklo. Soubory SBSAR se používají ke sdílení materiálů, které byly vytvořeny uživateli Substance nebo jsou k dispozici ke stažení s předplatným Substance Source.

Více informací

Soubor SBSAR je publikovaná verze souboru .SBS . Optimalizuje se pouze pro ukládání informací, které jsou nezbytné k tomu, aby látka byla uložena, a nelze ji upravovat. Chcete-li publikovat látku v aplikaci Substance Designer, která vytvoří soubor SBSAR, postupujte podle následujících kroků:

Soubory SBSAR lze otevřít různými programy, například Substance Designer, Substance Painter, Unity, Unreal Engine 4, Maya , 3ds Max, Cinema 4D, CATIA a TouchDesigner.

Soubor SBSAR můžete otevřít v aplikaci Substance Designer výběrem File → Open .... Soubory SBSAR můžete přidat do Substance Painter výběrem File → Import resources ..., přetažením souborů do podokna "Shelf" v nástroji Substance Painter nebo umístěním do složky "materials" v následujícím adresáři:

Dokumenty / Substance Painter / shelf /

Materiály uložené v nově přidaných souborech SBSAR pak budou k dispozici v podokně "Shelf" v nástroji Substance Painter.

Programy, které otevírají SBSAR soubory

O SBSAR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sbsar a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Substance Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Jak se máte? Po dokončení celého vyšetřování přípony souboru .sbsar jsem měl určité pochybnosti. Bylo skvělé, že se objevilo, že obsahují 3D materiál a několik jeho příkladů. Je to jeden z mála formátů, které znám a které v možnostech obsahují sklo a mramor. Moje první otázka souvisí s tím, kolik místa zabírají? Takový nástroj, když se přidá do 3D modelu, zabere hodně času na načtení nebo vykreslení. Jaký je hlavní rozdíl mezi programem Allegorithmic Substance Designer a Painter? Je to všechno v popisu názvu? Hahaha, pokud je podporuje Unity Technologies Unity, znamená to, že jsou opravdu dobré. To svědčí o velkém úsilí. Díky moc!