Domů : Přípony souborů : Format .sbk

.sbk soubor

Typ souboru 1:SWiSH Project Backup File

Vývojář SWiSHzone.com
Kategorie Video soubory
Formát N/A

Co je to soubor SBK?

Zálohování souboru SWiSH Project ( .SWI ), vlastního formátu animace Flash; vytvořen automaticky programem SWiSH v případě, že je původní soubor projektu ztracen nebo poškozen.

Více informací

POZNÁMKA: Pokud chcete soubor SBK otevřít správně, může být nutné přejmenovat příponu souboru z „.sbk“ na „.swi“.

Programy, které otevírají SBK soubory

Typ souboru 2:Multimedia ToolBook System Book

Vývojář Asymetrix
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.SBK druhá možnost

Soubor nástrojů, který je součástí aplikace Multimedia ToolBook; obsahuje skripty, které rozšiřují funkčnost programu ToolBook; mohou přidat další položky nabídky nebo možnosti tvorby obsahu.

Více informací

Soubory SBK nainstalované s nástrojem ToolBook obsahují PRINTWND.SBK, spouštěcí soubory MTB30.SBK a TOOLS30.SBK a soubor instrukcí TRY.SBK.

Programy, které otevírají SBK soubory
Windows
Asymetrix Multimedia Toolbook

Typ souboru 3:Scrapbook Factory File

Vývojář Nova Development
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.SBK třetí možnost

Scrapbook vytvořený pomocí Scrapbook Factory Deluxe; zahrnuje fotografie uložené ve formátu zápisníku pomocí šablon a fotorealistické grafiky dodané se softwarem.

Programy, které otevírají SBK soubory

Typ souboru 4:E-MU SoundFont Sound Bank

Vývojář E-MU Systems
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.SBK čtvrtá možnost

Sbírka zvukových vzorků uložených ve formátu SoundFont; rozpoznána hardwarem E-MU, zvukovými kartami SoundBlaster a dalšími vzorkovači softwaru.

Více informací

Formát SBK byl nahrazen formátem .SF2 v aplikaci SoundFont 2.

Programy, které otevírají SBK soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
E-MU Systems SoundFont

O SBK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sbk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru E-MU SoundFont Sound Bank, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
V souvislosti s nedávnou zprávou, že Flash přestane být podporován, jsem se chtěl dozvědět více o příponách .sbk, které se objevily při vytváření projektů pomocí SWiSH. Nikdy jsem si nepoložil otázku, co tyto soubory skutečně jsou, a rozhodl jsem se, že je čas to zjistit! Vaše vysvětlení bylo skvělé nejen proto, abych věděl, co jsou zač, ale také jak je otevřít. Když jsem si přečetl více o dalších typech formátů tohoto rozšíření, trochu mě přepadla nostalgie. Zdá se, že většina z nich "umírá" nebo je používá software, který se již nepoužívá. Zajímalo by mě, zda nové firmy mohou toto rozšíření využít pro jiné typy použití. Také jsem nevěděl, že existuje software pro tvorbu výstřižků! Děkuji za informace a za nával nostalgie!