Domů : Přípony souborů : Format .sb

.sb soubor

Typ souboru 1:Scratch Project File

Vývojář MIT
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Binary

Co je to soubor SB?

Soubor SB je projekt vytvořený společností Scratch, platformou pro vývoj aplikací vytvořenou na MIT (Massachusetts Institute of Technology). Obsahuje všechny informace o projektu včetně importovaných médií, jako jsou skřítci, zvuky a obrázky. Soubory SB byly nahrazeny soubory .SB2 , které jsou uloženy ve formátu Scratch 2.0.

Více informací

Soubor SB otevřený v MIT Scratch 2

Soubor SB je hlavní soubor spojený s MIT Scratch 1. Soubor je uložen v formát souboru Scratch, který se skládá z kódu napsaného v programovacím jazyce Scratch. Soubory projektu Scratch mohou být použity pro vytváření malých her a jiných typů interaktivních programů.

Scratch byl vyvinut v Media Lab na MIT a je primárně používán učiteli a studenty k vytváření animací a her. Program je k dispozici online nebo jako offline editor pro Windows, MacOS a Linux.

POZNÁMKA: Projekt Scratch může být kompilován jako archiv Java (soubor .JAR ), který lze spustit webový prohlížeč.

Programy, které otevírají SB soubory
Windows
MIT Scratch
Snap!
Panther
Linux
Snap!
Macintosh
MIT Scratch
Snap!

Typ souboru 2:Small Basic Source Code File

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.SB druhá možnost

Soubor textového zdrojového kódu vytvořený pomocí programovacího jazyka Microsoft Small Basic; obsahuje programový kód Small Basic; lze zkompilovat do spustitelného souboru .EXE pomocí Small Basic; běžně používané k vytváření jednoduchých her.

Více informací

Poskytnutím jednoduché syntaxe a grafického uživatelského rozhraní Small Basic pomáhá studentům seznámit se s programováním ve vzdělávacích prostředích. Malé základní programy mohou být publikovány na webu a přehrávány pomocí přehrávače Microsoft Silverlight.

Programy, které otevírají SB soubory

Typ souboru 3:Slax Bundle

Vývojář Slax
Kategorie Systémové soubory
Formát Binary

.SB třetí možnost

Softwarový balíček používaný společností Slax, přenosná varianta operačního systému Linux; může ukládat softwarovou aplikaci, tapety, hru nebo jakýkoli jiný balíček určený k instalaci na počítači Slax; může být předinstalován se Slaxem nebo může být stažený modul.

Více informací

Pokud si stáhnete modul Slax z webu Slax, můžete soubor SB zkopírovat do adresáře / slax / modules / a bude automaticky načítán při dalším spuštění systému.

Programy, které otevírají SB soubory
Linux
Slax

Typ souboru 4:Signed Byte Audio File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.SB čtvrtá možnost

Syrové, podepsané 8bitové (1 bajtové) audio data kódovaná pomocí Pulse Code Modulation (PCM), metoda kódování analogových audio signálů v digitální podobě

Programy, které otevírají SB soubory
Windows
Apple QuickTime Player
FMJ-Software Awave Studio
Macintosh
Apple QuickTime Player

O SB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Signed Byte Audio File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.