Domů : Přípony souborů : .save Soubor

.save Přípona souboru

Typ souboru1Nano Temporary Save File

Vývojář Nano
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

Co je to SAVE soubor?

___ categories_name56 ___ Textové soubory ______ categories_text56 ___

Textové soubory obsahují textová data a mohou být uloženy ve formátu prostého textu nebo ve formátu RTF. Zatímco většina textových souborů jsou dokumenty vytvořené a uložené uživateli, mohou je také používat vývojáři softwaru k ukládání dat programu. Mezi textové soubory patří například textové dokumenty, soubory protokolu a uložené e-mailové zprávy.

______ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name64 ___ Zvukové soubory ______ categories_text64 ___

Kategorie zvukové soubory obsahuje komprimované a nekomprimované zvukové formáty, které obsahují data tvaru vlny, která lze přehrávat pomocí softwaru pro přehrávání zvuku. Tato kategorie také obsahuje soubory MIDI, hudební partitury a soubory zvukových projektů, které obvykle neobsahují zvuková data.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ rozšíření_podpis28646 ___

Dočasný soubor uložený v textovém editoru Unix; pokud program obdrží zprávu SIGHUP nebo SIGTERM nebo dojde nedostatek paměti; uloženy v aktuálním adresáři s aktuálním názvem souboru, následovaným znakem ".save;" pokud soubor ještě nebyl uložen, je standardně uložen jako "nano.save".

______ extension_text28646 ___

POZNÁMKA: Nano lze spustit v systému Mac OS X přes rozhraní terminálu.

______ extension_common28646 ___ ______ extension_description28647 ___

Soubor SAVE obsahuje data uložená ve hře The Sims 4, otevřenou simulaci života s virtuálními lidmi nazvanými "Sims". Ukládá průběh hry, který zahrnuje charakter, stavbu a informace o světě.

______ extension_text28647 ___

Soubory SAVE lze nalézt v následujícím adresáři:

Dokumenty / Elektronická umění / The Sims 4

______ extension_common28647 ___

slot_ [8digits] .save - Konvence pojmenování pro soubory SAVE začíná slot_, následovaný 8 číslicemi, které označují pořadí, ve kterém bylo provedeno uložení, a pak příponu .save.

_______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______závazky_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17542 ___
 • Otevře soubory Cal3D
 • Poskytuje jednoduché rozhraní
 • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

_______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ ______ product_main_features19519 ___
 • Inteligentnější simy s komplexnějšími emocemi
 • Nové zážitky ze setkání se simy
 • Další příležitosti k rozvoji
 • Sezónní položky, jako jsou kostýmy Halloween a dekorace
______ product_text19519 ___

Elektronická umění Sims 4 je čtvrtým pokračováním populární série Sims, kde můžete vytvářet jedinečné lidské „simy“, budovat domy, rozvíjet vztahy a zkoumat světy. To může být rozšířeno s mnoha expanzí a herních balíčků s nejnovější "Seasons" rozšiřující balíček představující počasí a roční období a nové oblečení.

The Sims 4 je pokračování The Sims 3 a přichází s množstvím nových vnější okolnosti, osobnosti a emoce pro sims. Můžete si také vybrat z více možností při přizpůsobování domovů, pomoci vašemu simu setkat se s novými zkušenostmi a rozvíjet různé vztahy s jinými simy.

Hra obsahuje světy Willow Creek a Oasis Springs, z nichž každá nabízí více čtvrtí a spousty míst. . Můžete vést sim prostřednictvím sedmi životních fází, mezi něž patří dítě, batole, dítě, teenager, mladý dospělý, dospělý a starší. A samozřejmě, můžete si koupit a postavit všechny druhy předmětů, aby se zlepšila životnost vašich simů.

Sims 4 obdrželi smíšené recenze od fanoušků i kritiků, když byl v roce 2014 vydán. The Sims 4, která je součástí světa Sims, přichází s novými funkcemi, které uspokojí vaši chuť k jídlu. Nicméně, to nenabízí dostatek vylepšení, které mají být standout v seriálu, nebo chutný dostatek hry pro Sim outsiders chtějí vstoupit do světa.

Aktualizováno: 12. října 2018

_______zobrazení_produktu produktu 17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ _______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Notepad je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

_______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ _______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ _______zobrazení_produktu20094 ___ ______ product_text20094 ___ ___
Více informací

POZNÁMKA: Nano lze spustit v systému Mac OS X přes rozhraní terminálu.

Programy, které otevírají SAVE soubory
Linux
GNU Nano

Typ souboru2The Sims 4 Save File

Vývojář Electronic Arts
Kategorie Game Files
Formát N/A

.SAVE číslo volby 2

Soubor SAVE obsahuje data uložená ve hře The Sims 4, otevřenou simulaci života s virtuálními lidmi nazvanými "Sims". Ukládá průběh hry, který zahrnuje charakter, stavbu a informace o světě.

Více informací

Soubory SAVE lze nalézt v následujícím adresáři:

Dokumenty / Elektronická umění / The Sims 4

Společné SAVE názvy souborů

slot_ [8digits] .save - Konvence pojmenování pro soubory SAVE začíná slot_, následovaný 8 číslicemi, které označují pořadí, ve kterém bylo provedeno uložení, a pak příponu .save.

Programy, které otevírají SAVE soubory
Windows
Electronic Arts The Sims 4
Macintosh
Electronic Arts The Sims 4

O SAVE soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .save a jak ji otevřít.

Typ souboru The Sims 4 Save File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře