Domů : Přípony souborů : Format .safenotebackup

.safenotebackup soubor

Typ souboru :Safe Note Backup File

Vývojář Code Drop
Kategorie Záložní soubory
Formát Zip

Co je to soubor SAFENOTEBACKUP?

Soubor SAFENOTEBACKUP je záložní soubor vytvořený pomocí aplikace Safe Note, aplikace iOS, která se používá k vytváření bezpečných poznámek. Ukládá zálohu jedné nebo více poznámek vytvořených v aplikaci. Soubory SAFENOTEBACKUP jsou užitečné v případě vymazání jedné nebo více poznámek.

Více informací

Soubory SAFENOTEBACKUP lze otevřít pouze aplikací Bezpečná poznámka. Soubor však můžete otevřít přejmenováním přípony „.safenotebackup“ na „.zip“. Rozbalte obsah pomocí dekompresního programu Zip, například Corel WinZip nebo Apple Archive Utility.

Bezpečné poznámky nejsou kompatibilní s iOS 11 a novějšími. Nezapomeňte si své poznámky zkopírovat a vložit do jiné aplikace nebo je zálohovat před aktualizací zařízení iOS na systém iOS 11.

POZNÁMKA: Bezpečné poznámky k kódu Drop Safe jsou zrušeny a již nejsou k dispozici ke stažení.

Programy, které otevírají SAFENOTEBACKUP soubory
iOS
Code Drop Safe Note

O SAFENOTEBACKUP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .safenotebackup a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Safe Note Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.