Domů : Přípony souborů : Format .rti

.rti soubor

Typ souboru 1:Raster Music Tracker Instrument File

Vývojář Radek Sterba
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to soubor RTI?

Soubor RTI obsahuje nástroj používaný programem Raster Music Tracker, program používaný k vytvoření hudby Atari XE / XL ve Windows. Ukládá informace o nástroji, včetně typu, názvu, kolikrát se používá a jaké poznámky hraje. Soubory RTI umožňují uživatelům sdílet nástroje a používat je v různých písních.

Více informací

Můžete otevřít soubor RTI v nástroji Raster Music Tracker výběrem nástroje → Načíst a vložit do aktuálního nástroje. Soubor v souboru Raster Music Tracker můžete vytvořit výběrem nástroje → Uložit aktuální nástroj jako ....

POZNÁMKA: Nástroj Raster Music Tracker umožňuje uživatelům systému Windows emulovat schopnosti zvukového čipu Atari POKEY z roku 1979, který se používá v domácích počítačích Atari v osmdesátých letech a arkádových hrách Atari v osmdesátých letech.

Programy, které otevírají RTI soubory

Typ souboru 2:Real Tracker Instrument

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.RTI druhá možnost

Přístroj nebo "hlas", který lze přehrávat v programu Real Tracker, programu pro sledování zvuku.

Programy, které otevírají RTI soubory
Windows
Real Tracker

O RTI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rti a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Real Tracker Instrument, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.