Domů : Přípony souborů : Format .rsdf

.rsdf soubor

Typ souboru :RapidShare Download File

Vývojář RapidShare
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

Co je to soubor RSDF?

Šifrovaný formát souboru, který obsahuje odkazy na soubory ke stažení; slouží k ukládání seznamu stažených souborů; odkazy jsou šifrovány pro skrytí umístění souborů od veřejnosti.

Více informací

Soubory RSDF se používají pro stahování RapidShare a jsou podporovány programem JDownloader a CryptLoad. Jsou podobné souborům .CCF vytvořeným programem CryptLoad.

Programy, které otevírají RSDF soubory
Windows
CryptLoad
JDownloader
Mipony
Linux
JDownloader
Macintosh
JDownloader

O RSDF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rsdf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru RapidShare Download File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj. Už je to nějaký čas, co jsem tu byl. Díky za vysvětlení přípony souboru .rsdf. Je tam spousta věcí, které potřebuji zašifrovat. Důvod, proč jsem si musel o souborech RSDF přečíst víc, je ten, že dělají přesně to, co jsem chtěl. Díky možnosti šifrovat odkazy na stahované soubory se cítím bezpečně. Existuje spousta webů, kterým nedůvěřuji. Některé informace, se kterými pracuji, jsou důvěrné, je lepší je držet mimo dosah veřejnosti. Jaké jsou některé rozdíly mezi soubory RSDF a soubory vytvořenými nástrojem CryptLoad? Děkuji za seznam. Skvělé je, že zde existují programy pro zařízení Mac i Windows. Pokračujte v dobré práci!