Domů : Přípony souborů : Format .rrr

.rrr soubor

Typ souboru 1:Rhapzodé Resource Repository

Vývojář altaVENTE
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

Co je to soubor RRR?

Soubor XML používaný společností Rhapzodé, který spravuje zobrazení kompilované prezentace aplikace PowerPoint; umožňuje autorovi upravit způsob, jakým je obsah prezentován divákům; obsahuje direktivy a odkazy na obsah, ale ne samotný obsah prezentace.

Programy, které otevírají RRR soubory
Windows
altaVENTE Rhapzodé PowerPoint compiler

Typ souboru 2:Registry Mechanic Backup File

Vývojář PC Tools
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.RRR druhá možnost

Záložní soubor obsahující položky z registru systému Windows; vytvořené mechanikem registru při optimalizaci registru; slouží k obnovení odstraněných položek registru, pokud je to nutné.

Více informací

Zálohování registru může být obnoveno kliknutím na tlačítko "Obnovit zálohu" v hlavním okně programu. Může být nutné restartovat počítač pro obnovené položky registru načíst správně.

POZNÁMKA: Mechanik registru PC Tools byl vyřazen 4. prosince 2013. Nicméně, předchozí verze softwaru jsou stále k dispozici ke stažení .

Programy, které otevírají RRR soubory

O RRR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rrr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Registry Mechanic Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.