Domů : Přípony souborů : .rpt Soubor

.rpt Přípona souboru

Typ souboru1Generic Report

Vývojář N/A
Kategorie Textové soubory
Formát Text

Co je to RPT soubor?

Hlášení souboru generovaného různými aplikacemi, jako jsou programy pro přípravu dokumentů nebo systémové nástroje; často je textový, ale může také ukládat informace v proprietárním binárním formátu; lze otevřít pomocí textového editoru, pokud je formátován textem.

Programy, které otevírají RPT soubory
Windows
Notepad++
Linux
gedit
Beaver
Macintosh
Apple TextEdit

Typ souboru2Crystal Reports File

Vývojář SAP
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.RPT číslo volby 2

Soubor RPT je sestava nebo výstupní soubor vytvořený programem Crystal Reports, což je program používaný pro reporting orientovaný na podniky. Může ukládat data z více zdrojů a různých typů databází. Soubory RPT mohou být interaktivní, což uživatelům poskytuje možnosti, jako je živé filtrování a třídění.

Více informací

Soubory RPT lze otevřít na platformách Mac a Windows pomocí bezplatného prohlížeče Crystal Reports Viewer.

Programy, které otevírají RPT soubory
Windows
Microsoft Visual Studio
SAP Crystal Reports
Macintosh
SAP Crystal Reports Viewer

Typ souboru3AccountEdge Report

Vývojář Acclivity Group
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.RPT číslo volby 3

Zpráva, kterou vytvořil AccountEdge Pro, program pro správu podnikového účetnictví; obsahuje data ze zadaných polí, která slouží k reportování dat v přizpůsobeném rozložení uživateli.

Více informací

Acclivity AccountEdge Pro poskytuje přehledy o účtech, bankovnictví, prodeji, účtování času, nákupech, mzdách, zásobách, kartových souborech a uživatelských kategoriích.

Zprávy můžete zpřístupnit výběrem možnosti Zprávy → Rejstřík zprávy. V tomto okně můžete prohlížet, vytvářet a upravovat sestavy (soubory RPT). Můžete také tisknout sestavy nebo exportovat do různých formátů souborů, například PDF nebo HTML.

Programy, které otevírají RPT soubory

O RPT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rpt a jak ji otevřít.

Typ souboru AccountEdge Report, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře