Domů : Přípony souborů : .rpgproject Soubor

.rpgproject Přípona souboru

Typ souboruRPG Maker MV Project

Vývojář Enterbrain
Kategorie Game Files
Formát N/A

.RPGPROJECT číslo volby

RPGPROJECT je soubor herního projektu vytvořený RPG Maker MV, který se používá k tvorbě RPG. Obsahuje projektová data pro hru, která obsahuje mapy, znaky sprites, zvuk přehrávaný během hry a další grafiku.

Více informací

RPG Maker MV poskytuje řadu funkcí, které splňují potřeby vývojářů RPG. Je k dispozici jako samostatná verze systému Windows s doplňkovým klíčem RPG Maker MV pro Windows / OS X. Aplikace využívá JavaScript s HTML5, který umožňuje zkušeným vývojářům ovládat všechny části hry bez skrytých tříd. RPG Maker MV také přichází s velkým množstvím ukázkových map a částí znaků, aby se začínající vývojáři začali rychleji vyvíjet své hry. RPG vyvinuté s RPG Maker MV mohou být dodány na více platformách včetně Windows, OS X, Android, iOS a HTML5 pro webové prohlížeče.

POZNÁMKA: Soubor RPGPROJECT by neměl být zaměňován s projektem .RVPROJ2 soubor, který je vytvořen pomocí aplikace RPG Maker VX Ace.

Společné RPGPROJECT názvy souborů

Game.rpgproject - Výchozí název souboru vytvořeného pomocí RPG Maker MV. Je umístěn ve složce Data ve složce projektu.

Programy, které otevírají RPGPROJECT soubory

O RPGPROJECT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rpgproject a jak ji otevřít.

Typ souboru RPG Maker MV Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře