Domů : Přípony souborů : Format .rmt

.rmt soubor

Typ souboru 1:Router Firmware File

Vývojář N/A
Kategorie Systémové soubory
Formát Binary

Co je to soubor RMT?

Soubor firmwaru používaný různými směrovači, včetně směrovačů Linksys; obsahuje data a programy používané pro provoz routeru; slouží k poskytování aktualizací firmwaru pro opravy chyb a opravy zabezpečení.

Více informací

Soubory RMT jsou obvykle aktualizovány pomocí webového prohlížeče, který je připojen k webové aplikaci hostované na směrovači.

Programy, které otevírají RMT soubory
Windows
Microsoft Internet Explorer
Macintosh
Apple Safari
iOS
Apple Safari

Typ souboru 2:Raster Music Tracker Song File

Vývojář Radek Sterba
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.RMT druhá možnost

Soubor RMT obsahuje modul vytvořený programem Raster Music Tracker, program používaný k vytvoření hudby Atari XE / XL ve Windows. Ukládá informace o písni, která obsahuje vzory poznámek, nástroje, rychlost a délku skladby.

Více informací

Soubory RMT jsou primárně vytvořeny a otevřeny pomocí nástroje Raster Music Tracker. Formát Raster Music Tracker (RMT) je však podporován také jiným lehkým přehrávačem Atari.

Soubor RMT můžete otevřít výběrem položky Soubor → Načíst ... a poté vybrat soubor RMT, který chcete otevřít. . Soubor RMT můžete vytvořit výběrem Soubor → Uložit nebo Uložit jako ....

POZNÁMKA: Nástroj Raster Music Tracker umožňuje uživatelům systému Windows emulovat schopnosti zvukového čipu Atari POKEY z roku 1979, který se používá v 8bitovém modelu Atari. domácí počítače a arkádové hry Atari v 80. letech.

Programy, které otevírají RMT soubory

O RMT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rmt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Raster Music Tracker Song File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.