Domů : Přípony souborů : .rgd Soubor

.rgd Přípona souboru

Typ souboruRaft Saved Game File

Vývojář Raft Developer
Kategorie Game Files
Formát N/A

.RGD číslo volby

Soubor RGD je uložený soubor hry vytvořený Raftem, hra, ve které se hráč pokouší přežít na voru v oceánu. Obsahuje uložený průběh hry, který zahrnuje zdraví hráče, vody a jídla a dodatky k voru.

Více informací

Soubor RGD otevřen v Raft 1.04

Ve hře začnete na jednoduchém voru a budete mít za úkol přežít dehydrataci, hlad, únava a žraloci. Můžete shromáždit trosky plovoucí v oceánu vytvořit zařízení k přežití a rozšířit svůj vor budováním základů, sloupů a schodů. Můžete také zasadit stromy pro kokosy a dřevo a vařit mořskou vodu, abyste přežili. Když hru uložíte, veškerý postup se uloží do souboru RGD. Uložené hry můžete zpřístupnit v hlavním menu hry.

Raft je brzy ve výrobě a je k dispozici ke stažení jako prototyp. Nové verze s aktualizacemi hry jsou neustále vydávány. Proto nemusí být soubor hry uložený v RGD kompatibilní s novější verzí hry. Například, uložené hry před verzí 1.04 nejsou kompatibilní s verzí 1.04 Raft.

Hra je vyvinuta třemi studenty z Uppsala University - Campus Gotland ve švédském Visby, které jsou známé jako Raft Developer. Semih Parlayan je programátor, zatímco Ellen Mellåker a André Bengtsson jsou umělci pro hru.

Programy, které otevírají RGD soubory
Linux
Raft

O RGD soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rgd a jak ji otevřít.

Typ souboru Raft Saved Game File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře