Domů : Přípony souborů : .rfc Soubor

.rfc Přípona souboru

Typ souboru1Ravenfield Content File

Vývojář SteelRaven7
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to RFC soubor?

Soubor RFC obsahuje obsah hry, který používá Ravenfield, první střílečka. Ukládá informace o obsahu, který se objeví během hry, jako jsou zbraně nebo mapy. Soubory RFC obsahují informace o vzhledu a chování obsahu.

Více informací

Soubory RFC jsou obvykle zobrazovány a upravovány pouze uživateli Ravenfieldu, kteří chtějí upravit hru. Pokud máte nainstalovanou verzi Steam verze Ravenfieldu, můžete kliknout na tlačítko Přihlásit se na stránce mod ve "Steam Workshop" a soubory RFC budou staženy do následujícího adresáře:

C: Program Files ( x86) Parní parapety dílčí obsah

Pokud chcete používat obsah uložený v souborech RFC, musíte vytvořit složku mods, přesunout soubory RFC ze složky obsahu do složky mods, a umístěte složku mods do následujícího adresáře:

C: Programové soubory (x86) Parní parapety Ravenfield havranfield_Data

Přidání obsahu do souborů RFC non-Steam verze Ravenfield, vytvořit složku zbraní a umístit zbraně-příbuzné RFC soubory ve složce, a umístit složku zbraní do složky mods. Udělejte to pro další soubory RFC založené na jejich typu, jako je například složka map pro soubory RFC související s mapou, v následujícím adresáři:

C: Hry Ravenfield [verze] havasfield_Data mods / p>

Programy, které otevírají RFC soubory
Windows
Ravenfield

Typ souboru2RoboForm Contact File

Vývojář Siber Systems
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.RFC číslo volby 2

Kontaktní soubor vytvořený programem RoboForm, který umožňuje uživatelům bezpečně ukládat hesla a vyplňovat online formuláře; obsahuje kontakty v adresáři, včetně jmen, telefonních čísel, e-mailových adres a dalších kontaktních informací.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory RFC se nepoužívají k vyplňování formulářů online. Používají se pouze k ukládání informací o adresáři.

Programy, které otevírají RFC soubory

O RFC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rfc a jak ji otevřít.

Typ souboru RoboForm Contact File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře