Domů : Přípony souborů : Format .rbk

.rbk soubor

Typ souboru :Windows 95 Registry Backup File

Vývojář Microsoft
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor RBK?

Záložní soubor registru systému Windows 95 nebo 98, který ukládá nastavení systému a aplikací, přidružení souborů a další data; lze použít k obnovení registru, pokud je poškozen.

Více informací

Soubory RBK lze vytvořit pomocí nástroje Zálohování konfigurace (Cfgback.exe), který je součástí systému Windows 95. Soubory se obvykle nazývají Regback # .rbk, kde "#" je číslice od 1 do 9.

Zálohování registru jsou také používány programy, jako je například SQL Server 7.0 pro ukládání položek registru SQL Server specifické. SQL Server 7.0 poskytuje program s názvem Regrebld.exe, který lze použít pro zálohy.

POZNÁMKA: Mechanik registru nástroje PC Tools byl vyřazen 4. prosince 2013. Předchozí verze softwaru jsou však stále k dispozici. stáhnout.

Programy, které otevírají RBK soubory
Windows
PC Tools Registry Mechanic
Microsoft Configuration Backup Tool
Uniblue RegistryBooster

O RBK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rbk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Windows 95 Registry Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.