Domů : Přípony souborů : .ray Soubor

.ray Přípona souboru

Typ souboru1Synopsys Light Ray Data File

Vývojář Synopsys
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to RAY soubor?

Soubor RAY je datový soubor vytvořený programem Synopsys pro návrh osvětlení, například LightTools a LucidShape. Obsahuje data o světelných paprscích, které se mohou pohybovat od několika tisíc světelných paprsků po miliony světelných paprsků a zahrnují vlnovou délku, barvy a původ. Soubory RAY slouží k simulaci vzhledu skutečných světelných paprsků.

Více informací

Soubor RAY je typicky vytvořen z měření reálných světelných zdrojů nebo snímače paprsků sbírajících data světelného paprsku.  Programy Synopsys, například LightTools a LucidShape, používají soubory RAY k importu dat světelného paprsku do modelu, simulují účinky světla v různých systémech, jako jsou automobilové osvětlení, projektory a solární osvětlení.

Programy, které otevírají RAY soubory

Typ souboru2Rayshade Image

Vývojář Craig Kolb
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text

.RAY číslo volby 2

Trojrozměrný paprskový obraz vytvořený pomocí programu Rayshade, bezplatného programu pro vykreslování scén; obsahuje 3D scénu definovanou ve formátu ASCII textu; mohou zahrnovat primitivy objektů, osvětlení, stíny a mapování textur.

Více informací

Soubory RAY určují pokyny a zobrazují vlastnosti, které modul Rayshade používá k vykreslení 3D scény.

Programy, které otevírají RAY soubory
Windows
Rayshade
Linux
Rayshade
Macintosh
Rayshade

O RAY soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ray a jak ji otevřít.

Typ souboru Rayshade Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře