Domů : Přípony souborů : Format .qxd

.qxd soubor

Typ souboru :QuarkXPress Document

Vývojář Quark Software
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

Co je to soubor QXD?

Soubor QXD je dokument pro publikování na ploše vytvořený pomocí aplikace QuarkXPress 5 nebo starší. Obsahuje formátovaný text a obrázky a také vlastnosti rozvržení stránky. Soubory QXD lze použít k vytvoření rozvržení stránek pro noviny, časopisy, letáky, knihy a brožury.

Více informací

Vzhledem k tomu, že QuarkXPress byl vyvinut Quarkem, je někdy napsán "Quark XPress."

POZNÁMKA: Quark nahradil příponu souboru QXD .QXP v QuarkXPressu verze 6 a vyšší. p>

Programy, které otevírají QXD soubory
Windows
QuarkXPress
Adobe InDesign
Macintosh
QuarkXPress
Adobe InDesign

O QXD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qxd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru QuarkXPress Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, brácho. Moje malá firma se začíná rozrůstat. Potřebuji se dozvědět více o tom, jak používat digitální nástroje k vytváření letáků a brožur. Pomohlo mi nalezení tvého článku o příponě souboru .qxd. Především bylo skvělé se o programu něco dozvědět. Doplnění seznamu pro jejich úpravu a popis, zda jsou placené nebo ne, je plus. Nejvíce se mi líbí, jak soubory QXD pomáhají vytvářet rozvržení. Možná by mi pomohlo mít obrázek na samotné stránce na některých hotových souborech vypadat. Ale i tak za to děkuji. Další z mých pochybností bylo, zda mohou obsahovat jak text, tak obrázky, ale i to jste potvrdili. V případě, že budu mít další dotazy k příponám souborů, vrátím se! Zatím se mějte.