Domů : Přípony souborů : Format .qvf

.qvf soubor

Typ souboru :Qlik Sense Desktop App File

Vývojář Qlik
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor QVF?

Soubor QVF je aplikace vytvořená programem Qlik Sense Desktop, analytickým programem používaným k vytváření personalizovaných interaktivních sestav a vizualizací dat. Obsahuje jedno nebo více vizualizací dat, například grafů, map, tabulek a grafů. Soubory QVF také obsahují nastavení, která konfigurují vzhled vizualizací.

Více informací

Soubor QVF otevřený v Qlik Sense Desktop 3.2

Soubory QVF slouží k ukládání vizualizací dat, například prodejních čísel nebo osobních údajů. . Skutečný soubor QVF však s největší pravděpodobností uvidíte pouze při sdílení aplikace pro vizualizaci dat s jiným uživatelem aplikace Qlik Sense Desktop. Často se sdílejí jako příloha e-mailu nebo se nahrají do cloudu, ale je důležité poznamenat, že soubory QVF se často zvětšují, což ztěžuje jejich připojení k e-mailu.

Při vytváření souboru QVF importujete data z jednoho nebo více souborů nebo připojíte zdroj dat. Pokud sdílíte soubor QVF, aplikaci nelze znovu načíst, pokud jiný uživatel nemá přístup ke zdroji dat.

Soubory QVF jsou obvykle umístěny v následujícím adresáři:

C: Uživatelé [userid] Dokumenty Qlik Smysl Aplikace

Programy, které otevírají QVF soubory

O QVF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qvf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Qlik Sense Desktop App File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.