Domů : Přípony souborů : Format .qvd

.qvd soubor

Typ souboru :QlikView Data File

Vývojář QlikTech International
Kategorie Databázové soubory
Formát Binary

Co je to soubor QVD?

Databázový soubor používaný nástrojem QlikView, nástrojem pro business intelligence; uloží nekomprimovanou reprezentaci "RAM image" tabulky QlikView, jak byla uložena v paměti při otevření v QlikView; umožňuje rychlé otevření databáze a její načtení do paměti.

Více informací

Databázové soubory QVD slouží k ukládání dat pro obchodní prodeje, výnosy, náklady a zisky. Data jsou využívána pro konkurenční zpravodajství a historické, současné a prediktivní analýzy.

Když je soubor QVD otevřen, QlikView obsahuje databázi v paměti místo na disku, což umožňuje rychlé dotazy a výpočty dat. Proto jsou soubory QVD při otevření v softwaru načteny přímo do paměti.

Programy, které otevírají QVD soubory

O QVD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qvd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru QlikView Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím. Poté, co jsem v jednom ze svých koberců našel podivný soubor, jsem netušil, zda ho mám smazat, nebo ne. Později toho dne jsem si přečetl vaše vysvětlení o příponě souboru .qvd, protože odpovídala formátu. Jsem rád, že jsem si ho přečetl, než jsem učinil nějaké rozhodnutí. Mít jeden soubor, který pomáhá otevírat databáze mnohem rychleji, je obrovské. Pokud je informací hodně a pracujete proti času, je nejlepší je použít. Děkuji, že jste mi pomohli si to všechno zpětně zapamatovat. Přesto jsem se také něco naučil. Jednou z těch skutečností je, že se používají také pro konkurenční zpravodajství a prediktivní analýzu. Udělám si o tom průzkum sám. Pokračujte v dobré práci, tyto články jsou skvělé.