Domů : Přípony souborů : Format .qtx

.qtx soubor

Typ souboru :QuickTime Extension

Vývojář Apple
Kategorie Plugin Files
Formát N/A

Co je to soubor QTX?

Komponenta používaná přehrávačem Apple QuickTime Player; umožňuje podporu dalších video kodeků a formátů souborů; umožňuje QuickTime přehrávat video soubory kódované kodekem třetích stran; musí být nainstalován ve správné složce, aby byl rozpoznán programem QuickTime.

Více informací

Časné verze QuickTime pro Windows ukládají QTX soubory v "C: Programové soubory QuickTime QTComponents." QuickTime 7 pro Windows ukládá soubory QTX do adresáře "C: Windows32".

V systému Mac OS X jsou soubory QTX uloženy ve složce "/ Library / Quicktime /".

Programy, které otevírají QTX soubory
Windows
Apple QuickTime Player
Referenced by Apple QuickTime Player
Macintosh
Apple QuickTime Player
Referenced by Apple QuickTime Player

O QTX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qtx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru QuickTime Extension, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Děkuji za příspěvek o příponě souboru .qtx. Některé mé pochybnosti se týkaly toho, co dělají a který program je dokáže otevřít. Oba tyto aspekty byly vyřešeny, takže jsem s tím neměl problém. Nejlepší na práci s QTX je to, že QuickTime dokáže přehrávat videosoubory kódované pomocí kodeků třetích stran. Pokud je někdo častým uživatelem programu, bude vědět, že existuje malý seznam podporovaných video souborů. Seznámení s tímto formátem však vše mění. I když si myslím, že knihovna by měla být ve výchozím nastavení větší, vždy je třeba být vděčný, že existují lol. Váš popis, jak je ve složce najít, byl super přesný. To se mi líbí. Díky moc, chlape!