Domů : Přípony souborů : Format .qif

.qif soubor

Typ souboru 1:Quicken Interchange Format File

Vývojář Intuit
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor QIF?

Soubor QIF je textový soubor ASCII generovaný finančním softwarem Quicken. Obsahuje finanční odpovědnost uživatele a peněžní účty v textovém formátu, který lze snadno číst jinými programy, včetně textových editorů. Soubory QIF se používají k přenosu dat mezi různými datovými soubory Quicken nebo z webových stránek finanční instituce do softwaru Quicken.

Více informací

Formát QIF byl původně vyvinut společností Intuit, ale nyní je podporován několika finančními a účetními programy. Některé z těchto programů zahrnují Microsoft Money, Corel Quattro Pro a GnuCash. Soubor QIF v aplikaci Quicken můžete importovat výběrem položky Soubor → Import → Soubor QIF, přejděte na umístění souboru a vyberte účet, do kterého chcete soubor QIF importovat.

Programy, které otevírají QIF soubory
Windows
Intuit Quicken for Windows
Corel Quattro Pro
Microsoft Money
Linux
GnuCash
Macintosh
Intuit Quicken for Mac

Typ souboru 2:QuickTime Image File

Vývojář Apple
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.QIF druhá možnost

Komprimovaný obraz vytvořený přehrávačem Apple QuickTime; někdy se na ně odkazuje filmy QuickTime ( .MOV files); používá jeden-vidlice formát místo zdrojů a datových vidlic, který funguje dobře pro aplikace platformy.

Více informací

Soubory QIF se ukládají pomocí "atomů", což jsou základní jednotky nebo struktury, které QuickTime používá k ukládání informací. Soubory QIF používají stejné typy atomů jako film QuickTime, který je "idsc" (ukládá popis obrázku) a "idat" (ukládá obrazová data).

Společnost Apple doporučuje soubor ".qif" rozšíření se používá na platformách jiných počítačů než Mac, zatímco rozšíření .QTIF se používá na platformách Mac. Obě rozšíření však lze nalézt na platformách Mac i jiných platformách.

Programy, které otevírají QIF soubory
Windows
Apple QuickTime Player
ACD Systems ACDSee
Apple QuickTime Viewer
Macintosh
Apple QuickTime Player
Apple QuickTime Viewer

O QIF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qif a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru QuickTime Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím. Dnes jsem si přečetl váš výklad o souborech, které pracují s příponou .qif. Předně je šílené, že stejná tři písmena se používají pro 2 typy formátů. Já bych si myslel, že je nemožné, aby se opakovala, a proto jich je tolik. Vaše informace o typu 2 mi přišla perfektní. Jako svůj další projekt si musím vybrat několik programů Apple a prozkoumat, jak jsou sestaveny. Jedním z nich byl QuickTime. Je skvělé vidět, že soubory QIF jsou komprimované obrázky, na které odkazují filmy. Je QuickTime jediný přehrávač videa, který má tento formát, který funguje mezi mnoha aplikacemi? To, že "atomy" jsou základními jednotkami programu, je super zábava. Díky.