Domů : Přípony souborů : .pzp Soubor

.pzp Přípona souboru

Typ souboru1PhotoSuite Project File

Vývojář Sonic Solutions
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to PZP soubor?

Soubor projektu vytvořený programem PhotoSuite, programem používaným pro editaci digitálních fotografií; obsahuje obrázky, nastavení a zdroje projektu; šetří projekt jako kompozici založenou na vrstvách tak, aby bylo možné upravovat historické úpravy; užitečné pro vytváření šablon pro vizitky, kalendáře a pohlednice.

Více informací

MGI PhotoSuite získal Roxio a byl přejmenován na Roxio PhotoShow. Soubory PZP vytvořené programem PhotoSuite nejsou kompatibilní s aplikací PhotoShow. Soubor PhotoSuite, který je nyní součástí aplikace Roxio Creator, však může otevírat soubory PZP.

Programy, které otevírají PZP soubory
Windows
Roxio Creator
Roxio PhotoShow
Macintosh
Roxio PhotoShow

Typ souboru2Tibo Jigs@w Compressed Puzzle File

Vývojář Tibo Software
Kategorie Game Files
Formát Zip

.PZP číslo volby 2

Soubor používaný společností Jigs @ w, program pro tvorbu a skládání hádanek; obsahuje obraz rozbitý na dílky a hudbu na pozadí; uloženy v komprimovaném formátu pro sdílení Internetu.

Více informací

Soubory PZP jsou zkopírované do souboru .PZL .

Programy, které otevírají PZP soubory
Windows
Tibo Jigs@w

O PZP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pzp a jak ji otevřít.

Typ souboru Tibo Jigs@w Compressed Puzzle File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře