Domů : Přípony souborů : .puz Soubor

.puz Přípona souboru

Typ souboru1Across Lite Crossword Puzzle

Vývojář Literate Software
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to PUZ soubor?

Elektronická křížovka, kterou lze přehrávat nebo tisknout pomocí softwaru Across Lite; obsahuje jednu hádanku, kterou může uživatel vyplnit.

Více informací

Soubory PUZ jsou poskytovány v New York Times a dalších publikacích. Tyto soubory jsou obvykle k dispozici jako bezplatná stahování prémiovým odběratelům. Denní křížovky často mají datované názvy souborů, například "apr0911-4.puz."

POZNÁMKA: Vzhledem k tomu, že soubory PUZ jsou uloženy v proprietárním formátu, lze je otevřít pouze pomocí aplikace Across Lite, která je k dispozici jako zdarma ke stažení.

Programy, které otevírají PUZ soubory

Typ souboru2Packed Publisher File

Vývojář Microsoft
Kategorie Komprimované soubory
Formát N/A

.PUZ číslo volby 2

Komprimovaná publikace vytvořená pomocí Průvodce vydavatelem a vydavatelem aplikace Microsoft Publisher zmenšuje standardní dokument aplikace Publisher, což usnadňuje přenos do jiných počítačů.

Více informací

Soubory PUZ lze rozbalit a otevřít pomocí Unpack (Unpack.exe), který je součástí aplikace Microsoft Publisher.

Programy, které otevírají PUZ soubory
Windows
Microsoft Unpack

O PUZ soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .puz a jak ji otevřít.

Typ souboru Packed Publisher File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře