Domů : Přípony souborů : Format .pset

.pset soubor

Typ souboru :Adobe InDesign Plug-in Set File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Plugin Files
Formát N/A

Co je to soubor PSET?

Soubor používaný aplikací Adobe InDesign, profesionální aplikace pro rozložení stránek; obsahuje skupinu zásuvných modulů, které lze importovat společně; slouží k ukládání sad zásuvných modulů, které lze pro aktivní sadu vyměnit.

Programy, které otevírají PSET soubory
Windows
Adobe InDesign
Adobe InCopy
Macintosh
Adobe InDesign
Adobe InCopy

O PSET souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pset a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe InDesign Plug-in Set File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Jsem častým čtenářem vašich stránek. Tentokrát se dozvídám více o tom, jak používat InDesign a jak přidat další funkce. Uvnitř balíku Adobe je několik programů, které používají podobný formát. Vaše stránka o příponě souboru .pset mi poskytla určitou představu o tom, co mohu očekávat při přidávání zásuvných modulů. Přesto se vždy zeptám, proč tyto funkce nejsou již v programech nainstalovány? Není to tak, že by za ně uživatelé neplatili, možná by jim kompletní sada nástrojů pro projekty zajistila více klientů, haha. Na rozdíl od programů, jako je AfterEffects nebo Illustrator, je příjemné vidět, že některé zásuvné moduly lze vyměnit za aktivní sadu. Díky, chlape!