Domů : Přípony souborů : Format .psb

.psb soubor

Typ souboru 1:Photoshop Large Document Format

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PSB?

Formát používaný pro ukládání velkých dokumentů Photoshopu o velikosti přes 30 000 × 30 000 pixelů; podporuje obrázky až 300 000 × 300 000 pixelů; Chcete-li povolit podporu .psb, zaškrtněte políčko "Enable Large Document Format" v podokně Správa souborů okna Photoshop Preferences

Programy, které otevírají PSB soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

Typ souboru 2:PowerDivX Subtitles File

Vývojář PowerDivX
Kategorie Video soubory
Formát Text

.PSB druhá možnost

Soubor filmových titulků vytvořený pro použití se starším multimediálním přehrávačem PowerDivX; ukládá titulky v jednoduchém textovém formátu, s uvedením času zahájení a zastavení jednotlivých titulků; například:

Více informací

{0:01:21} {0:01:51} Můj titul filmu 1. {0:01:21} {0:01:51} Můj titul filmu 1.

Formát PSB je stále podporován VLC media playerem.

Programy, které otevírají PSB soubory
Windows
VideoLAN VLC media player
Linux
VideoLAN VLC media player
Macintosh
VideoLAN VLC media player
iOS
VideoLAN VLC for iOS

O PSB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .psb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PowerDivX Subtitles File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 19.06.2020:
Pozdravy! Photoshop používám již několik měsíců, ale místo souboru .PSD jsem nikdy nenarazil na soubor .psb. Děkuji za vysvětlení tohoto „nového“ formátu! Pracoval jsem na velkém díle a zdá se, že jsem překročil velikost 30,000 XNUMX pixelů. Zdá se být opravdu skvělé, že Photoshop vytvořil vyhrazenou příponu souborů pro větší soubory. Jsem si jist, že je to užitečné pro optimalizaci prostoru a rychlejší běh programu. Na chvíli, když jsem četl některá další použití, jsem si myslel, že moje soubory jsou místo toho titulky PowerDivX! Ale po přečtení vaší položky vidím, že se jedná o starší příponu používanou jinými multimediálními přehrávači. Nemám se tedy čeho bát! Děkuji za vyřešení mé pochybnosti. Tato stránka bude užitečná pro všechny nováčky ve Photoshopu, jako jsem já.