Domů : Přípony souborů : Format .ppc

.ppc soubor

Typ souboru 1:Mobile Data Studio Project File

Vývojář CreativityCorp
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Binary

Co je to soubor PPC?

Soubor projektu vytvořený aplikací Mobile Data Studio, což je aplikace sloužící k vytváření obchodních aplikací mobilních zařízení; uloží kolekci stránek uživatelského rozhraní, které obsahují interaktivní pole; umožňuje uživatelům ukládat vývoj aplikací.

Programy, které otevírají PPC soubory

Typ souboru 2:Adobe Presenter Audio File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.PPC druhá možnost

Zvukový soubor vytvořený aplikací Adobe Presenter, zásuvný modul pro aplikaci Microsoft PowerPoint, používaný k vytváření dynamických prezentací; často obsahuje hlasové nahrávky vytvořené uživatelem, ale může také zahrnovat importovaná audio data; slouží k přidávání hudby, zvuků a hlasových záznamů do prezentačních snímků.

Více informací

POZNÁMKA: Adobe představil nový formát .PPCX v aplikaci Adobe Presenter 7. Starý zvukový obsah ve formátu PPC by měl být převeden do nového formátu PPCX, aby zvuk fungoval správně. Tuto konverzi lze provést v softwaru Presenter 7.

Programy, které otevírají PPC soubory

O PPC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ppc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Presenter Audio File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.